فروش اکانت جی شیر

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    همکار انجمن p30sat آواتار ها
    2,301 بار در 1,380 پست

$%jif7 اموزش باز کردن کانالهای کد شده با اینترنت سیم کارت و گوشی اندروید و اکانتgshare.ir در ست مکس

فیلم اموزش باز کردن کانالهای کد شده با اینترنت سیم کارت و گوشی اندروید و اکانتgshare.ir درهمه رسیورها
    اولین نکته نرم افزار اختصاصی راباید داخل گوشی اندرویدی خود نصب کنید
    دومین نکته این اموزش فقط رو اکانتهای gshare.ir کار میکند چون فقط این اکانتهست که مصرف ماهانه 10 مگ اینترنت دارد ولی مابقی اکانتها مصرفی 3تا7گیگ مصرف دارند
    سومین نکته به دلیل زیاد بودن رسیورها شما فقط لازم هست به گزینه wifi رسیور خود بروید تا وایفای را مشاهده کنید
    فایل و اموزش تصویری در زیر اپلود شد

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2. # ADS

کاربر انجمن afsaneh-pordokht آواتار ها
    0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : اموزش باز کردن کانالهای کد شده با اینترنت سیم کارت و گوشی اندروید و اکانتgshare.ir در ست مکس

اکانت gshare.ir خیلی پرسرعته و بدون فریز کانالها رو باز می کنه قیمتش خیلی مناسبه و بهترین پشتیبانی رو داره من که خیلی راضی ام و به همه دوستام معرفیش کردم

کاربر انجمن آرین8787 آواتار ها
    0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : اموزش باز کردن کانالهای کد شده با اینترنت سیم کارت و گوشی اندروید و اکانتgshare.ir در ست مکس

به نظر من که بهترین اکانت دنیا اکانت gshare.ir چون بهترین کانالها رو با رعت بالا و بدون فریز باز می کنه و پشتیبانیش خیلی عالیه و تنها اکانت شرکتی دنیاست

کلمات کلیدی این موضوع